Odkupy

Aktualnie używany sprzęt przestał spełniać oczekiwania, ale nowy jest za drogi? Mamy na to rozwiązanie, w dodatku atrakcyjne dla budżetu każdego przedsiębiorstwa. Dzięki naszej firmie możesz rozwiązać ten problem, zaoferujemy Ci nową naczepę, równocześnie proponując odkup używanej naczepy. To szybka, a zarazem prosta droga, aby stać się posiadaczem w pełni sprawnego sprzętu. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, dopasowując do jego potrzeb ofertę, wykazując się przy tym maksymalną elastycznością. Współpraca z nami pozwoli uniknąć zbędnych przestojów w działaniu Twojej firmy. Przekaż nam informację o pojeździe, który mielibyśmy odkupić

Informację tj. opis pojazdu (model, wielkość, rocznik, wyposażenie, stan) z ewentualnymi zdjęciami (byłoby najlepiej) możesz wysłać nam mailem na adres odkupy@naczepybodex.pl lub wypełnij i wyślij niniejszy formularz. Nasz Przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i przedstawi od razu ofertę odkupu lub dopyta o szczegóły, które mogą brakować żeby wycenić Twój pojazd.


Jeżeli chciałbyś szybciej uzyskać informację na temat możliwego odkupu Twojej naczepy to zadzwoń na numer naszej infolini handlowej tj. 604 434-000 lub bezpośrednio do wybranego Przedstawiciela Regionalnego, do którego kontakt pojawi się po wybraniu właściwego województwa na mapie Polski.

Jakich informacji potrzebujemy?

Aby odkupić używane naczepy - wywrotki, potrzebujemy informacji na ich temat, a im dokładniejszy opis pojazdu otrzymamy, tym szybszy będzie przebieg całej procedury. W pierwszej kolejności musimy dostać dane o modelu i roczniku pojazdu. Znaczenie ma również jego wyposażenie, stan oraz wielkość. Realizację odkupu używanej naczepy ułatwią także zdjęcia. Dzięki nim jeszcze sprawniej przeprowadzimy całą transakcję. Wszystkie te informacje można wysłać na e-mail: odkupy@naczepybodex.pl. Można też skontaktować się z nami telefonicznie. W tym celu wystarczy wybrać numer infolinii handlowej: 604-434-000. Możesz być pewien, że kompetentny ekspert spotka się z Tobą i zaproponuje interesującą ofertę. W ten sposób używane naczepy - wywrotki aluminiowe zamienisz na nowe pojazdy o konkretnych gabarytach. 


Na co możesz liczyć?

Przede wszystkim decydujesz o sposobie rozliczenia kwoty za odkup używanej naczepy. Można w tym miejscu wybrać transakcję wiązaną, czyli zdecydować o przeznaczeniu całej kwoty za naczepy używane na poczet zaliczki na nową wywrotkę aluminiową, wywrotkę stalową czy naczepę niskopodwoziową lub też część tych środków otrzymać w formie przelewu. Jako autoryzowany dealer BODEX zapewniamy wsparcie nie tylko na etapie odkupu używanej, aluminiowej naczepy wywrotki, lecz również po sfinalizowaniu transakcji służymy fachową pomocą w zakresie odpowiedniego serwisu oraz obsługi. Dzięki temu okres eksploatacji naczepy ulega wydłużeniu. W końcu należy wiedzieć, że naczepy marki BODEX należą do produktów o stabilnej cenie. 


Dlaczego warto postawić na współpracę z autoryzowanym dealerem BODEX?

Jesteśmy producentem z polskim kapitałem, który dba o systematyczne poszerzanie oferty. Już teraz w naszych katalogach znaleźć można wywrotki, modele niskopodwoziowe czy też platformy. Poza tym, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, pozwalamy na zaprojektowanie własnej naczepy. Mowa tu np. o gabarytach pojazdu. Od kupującego zależy też sposób finansowania zakupów. Oczywiście może się to odbyć tradycyjną formą gotówkową, ale nasi doświadczeni handlowcy pomogą także w kwestii wyboru leasingu lub pożyczki. Korzystając z usług wykwalifikowanych pracowników, otrzymasz tanią ofertę bez ukrytych “gwiazdek”. Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Dzięki nam bez problemu wymienisz używane, aluminiowe naczepy wywrotki czy stalowe naczepy wywrotki na nowe pojazdy.


Odkupy
Wymiana starej na nową.
Odkup zbędnej.
Błyskawiczne wyceny.
Finansowanie
Fabryczny leasing lub pożyczka.
Szybko, tanio i elastycznie.
Minimum formalności.