Odkupy

Masz starą naczepę i chciałbyś ją zamienić na nową? Przewozisz ładunki wywrotką, która nie do końca Ci odpowiada i potrzebowałbyś innej? Zadzwoń do nas! My ją odkupimy w dobrej cenie, a do tego wymiana na nową odbędzie się w maksymalnie komfortowy sposób – bez zbędnych przestojów i z rozliczeniem kwoty odkupu w sposób jaki tylko będziesz chciał.

Przekaż nam informację o pojeździe, który mielibyśmy odkupić

Informację tj. opis pojazdu (model, wielkość, rocznik, wyposażenie, stan) z ewentualnymi zdjęciami (byłoby najlepiej) możesz wysłać nam mailem na adres odkupy@naczepybodex.pl lub wypełnij i wyślij niniejszy formularz. Nasz Przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się z Tobą i przedstawi od razu ofertę odkupu lub dopyta o szczegóły, które mogą brakować żeby wycenić Twój pojazd.


Jeżeli chciałbyś szybciej uzyskać informację na temat możliwego odkupu Twojej naczepy to zadzwoń na numer naszej infolini handlowej tj. 604 434-000 lub bezpośrednio do wybranego Przedstawiciela Regionalnego, do którego kontakt pojawi się po wybraniu właściwego województwa na mapie Polski.

Odkupy
Wymiana starej na nową.
Odkup zbędnej.
Błyskawiczne wyceny.
Finansowanie
Fabryczny leasing lub pożyczka.
Szybko, tanio i elastycznie.
Minimum formalności.