Naczepy wywrotki half-pipe typu "łódka"

Od początku działaności, flagowym produktem Firmy BODEX są naczepy samowyładowcze, w produkcji których Bodex jest jednym z liderów. 


Naczepy marki BODEX są trwałe, funkcjonalne, bardzo poszukiwane na rynku wtórnym, a kierowcy je eksploatujący chwalą ich dużą wytrzymałość oraz komfort prowadzenia i obsługi.  


Zamawiając naczepę marki BODEX, Klient ma unikalną elastyczność w możliwości zaprojektowania pojazdu pod swoje potrzeby. Pełen zakres wymiarów i kubatury. Różnorodność skomplikowanego często wyposażenia dodatkowego, które dodatkowo można jeszcze modyfikować. Materiały, typy paneli, wzmocnienia i pogrubienia - to też można dowolnie dobrać żeby osiągnąć oczekiwany efekt - waga, wytrzymałość, trwałość. Oczywiście pełen wybór komponentów większości wiodących producentów osi, pneumatyki, oświetlenia, siłowników oraz opon. 

Nasi handlowcy są w 100% mobilni - wystarczy do nich zadzwonić. W najkrótszym możliwym czasie, Przedstawiciel Regionalny pojawi się u Państwa, aby lepiej zrozumieć potrzeby, a następnie szybko pomoże skonfigurować naczepę i od razu ją wyceni.


Planując zakup nowej naczepy wywrotki pamietaj, że niewielka oszczędność dzisiaj to często duża strata w przyszłości - sprawdź ile będzie warta naczepa, którą chcesz kupić po kilku latach !

Firma Bodex produkuje naczepy wywrotki half-pipe w kubaturach 26 m3, 28 m3, 30 m3 oraz 35 m3. Półokrągła mulda wykonana jest w całości z jednolitego materiału, którym jest stal Hardox 450. W wersji lekkiej skrzynia ładunkowa wykonywana jest z wysokogatunkowego aluminium odpornego na ścieranie o grubości 7 mm. Kształt rynny zapewnia łatwy rozładunek oraz zapobiega przywieraniu materiału do ścian bocznych i podłogi. Dodatkowo konstrukcja muldy absorbuje obciążenia pojawiające się podczas załadunku towarów.

Naczepy half-pipe Bodex przeznaczone są do wykonywania najcięższych prac. Mają dużą wytrzymałość i przystosowane są do działań w trudnym terenie. Cechuje je wysoka ładowność oraz wszechstronność zastosowań.

Bezobsługowe osie (2 lub 3 szt.) marki SAF, BPW lub Jost o technicznej nośności 9 ton z hamulcami tarczowymi - marka do wyboru, bez wpływu na cenę. Na życzenie Klienta osie z hamulcami bębnowymi. Mechanizm podnoszenia pierwszej osi (ręcznie lub automatycznie z funkcją wspomagania przy ruszaniu). Opony o wymiarach 385/65 R22,5 firmy Continental lub innych renomowanych producentów. Felgi stalowe o wymiarach 22,5x11,75. Marka i model opon do uzgodnienia.

Wywrotka tylnozsypowa z muldą stalową o przekroju półokrągłym ("half-pipe" / "rynna" / "łódka"), która jest wykonana ze stali Hardox 450 - blacha profilowana o grubości 4,5 mm. Ściana przednia skośna lub prosta. Tylne zamknięcie klapa w wersji ustalonej przez zamawiającego - klapa do czoła lub klapa z odsypem. Podgrzewana podłoga. W górnej części skrzyni poprzeczki ruchome w uzgodnionej ilości. Zabezpieczenie Hi-Fix.

Dwuprzewodowy układ hamulcowy WABCO lub Knorr-Bremse z modulatorem typu 2S/2M, z automatyczną regulacją siły hamowania (ALB). Bezazbestowe okładziny hamulcowe z automatyczną regulacją luzu między szczękami, a tarczą. Automatyczny hamulec postojowy. Zderzak tylny składany zgodny z ECE. Hak do holowania. Nadkola z tworzywa sztucznego.

Siłownik hydrauliczny marki Binotto, Edbro lub Hyva. Skrzynia malowana jest wysokogatunkowym lakierem o dużej żywotności firmy 4CR lub Novol w kolorze wybranym przez Klienta wg palety RAL. Plandeka z napinaczami, zwijana na prawą stronę również w kolorze do wyboru z palety RAL.

Lampy tylne zespolone, siedmio-komorowe, tradycyjne lub LED, wmontowane w ramę. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej. Lampy obrysowe LED - białe 2 szt. z przodu, po bokach żółte, z tyłu 2 szt. czerwonych. Napięcie robocze 24V. Znormalizowane gniazda wtykowe zamontowane na aluminiowej płycie czołowej.

Wyposażenie standardowe naczep wywrotek Bodex. Plastikowa skrzynka narzędziowa z wyposażeniem, baniak na wodę. Manometr ciśnieniowy, dwa kliny pod koła (ocynkowane lub plastikowe) wraz z uchwytami.

Wyposażenie opcjonalne. Rama aluminiowa, aluminiowe zbiorniki powietrza, nogi podporowe aluminiowe, felgi aluminiowe. Tonażer, licznik kilometrów.

Odkupy
Wymiana starej na nową.
Odkup zbędnej.
Błyskawiczne wyceny.
Finansowanie
Fabryczny leasing lub pożyczka.
Szybko, tanio i elastycznie.
Minimum formalności.